Chalera

Pohodlí, na které si zvyknete

Poznejte hülsta Chalera

CHALERA, kousek po kousku mistrovské dílo. Přeneste tento osobitý styl do svého domova a vytvořte si svět plný harmonie a přívětivosti. Podsvícené vitríny jsou dalším designovým vrcholem a zdůrazňují krásu tohoto nábytku. LED osvětlení lze ztlumit dle libosti. Studenou bílou lze přepnout na teplou bílou. Každý, kdo se na Chaleru podívá zblízka, se bude divit, že tak propracovaná práce může dosáhnout dojmu jednoduchosti. Dostupná barevná provedení – bílý lak, přírodní dub a ořech.

Poznejte hlavní přednosti

hülsta Chalera

Objevujte

Další řady

Jsme tu pro Vás

Potřebujete poradit?

Tvoříme nábytek s duší

Jsme hülsta

Ukázka hülsta

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu. KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám. Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.