Metis plus

Pohodlí, na které si zvyknete

Poznejte hülsta Metis plus

METIS PLUS je ložnice mnoha podob. Úžasné lůžko, skříně, noční stolky nabízení širokou škálu provedení. 

METIS PLUS kombinuje povrchy ve vysokém lesku v klasických barvách s komfortním čalouněním postele a přináší do Vaší ložnice jedinečnou krásu. Všechny prvky lze kombinovat. Jestli dáváte přednost kontrastu, jednoduše vyberte vysoký lesk lak na noční stolky a na čalounění postele jednu z atraktivních barev potahů od hulsta fabric collection.
Kolekce hülsta „sleeping system pak nabízí také širokou paletu potahů, matrací a roštů. 
Zaručí tak jedinečný a komfortní pocit zdravého spánku.

Poznejte hlavní přednosti

hülsta Metis plus

Vyberte si

Produkty v této řadě

Objevujte

Další řady

Jsme tu pro Vás

Potřebujete poradit?

Tvoříme nábytek s duší

Jsme hülsta

Ukázka hülsta

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu. KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám. Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.