now!easy

Pohodlí, na které si zvyknete

Poznejte hülsta now!easy

now! by hülsta easy


Vytvořte si svůj jedinečný živý svět.

Jednoduchý modulární systém nabízí jednoduše vše – pro vaši skříň, sestavu do obývacího pokoje, pro televizor, skleněnou skříňku nebo regály. Dále nabízí nástěnné jednotky pro předsíně, osvětlení, zrcadla a další příslušenství. Široký výběr barev dodává ještě více individuality. Kromě standardního čistého bílého laku vám devět krásných odstínů, přírodní dub a jádrový ořech. Objevte akcentní barvy tmavě zelené, fialové a tmavě modré – mimořádně pohodlné a absolutně v módním trendu.

Poznejte hlavní přednosti

hülsta now!easy

Vyberte si

Produkty v této řadě

Objevujte

Další řady

Jsme tu pro Vás

Potřebujete poradit?

Tvoříme nábytek s duší

Jsme hülsta

Ukázka hülsta

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu. KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám. Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.