now!vision

Pohodlí, na které si zvyknete

Poznejte hülsta now!vision

now! by hülsta vision


Začněte měnit svět ve svém vlastním domě. Nyní!

Vize je inspirativní produktová řada s velkým výběrem pro univerzální návrhy.
Regálový systém a jednotky, jako je např. příčka, stůl, samostatný kus nebo příborník, jsou flexibilní a připravené ke změně.
Systém umožňuje vytvářet spodní desky jako kombinace obývacího pokoje nebo multifunkční pracovní prostory – nebo směs všeho.
Technologie push-to-open, která je absolutně všestranná a poskytuje čistý vzhled.
K dispozici v klasickém laku a vysoce lesklých lakových barvách s akcenty v benzínu, šedozelené modři a staré růži a drahých jádrových ořechech a přírodních dubových dýhách. Cokoliv chceš.

Můžete experimentovat s jednotkami a akcenty, vytvořit elegantní klasiku a proměnit je v opravdové individualisty.
Celkově vzato je nyní na výběr 20 otevřených a zavřených! modulárních jednotek. Kromě toho existují samostatné jednotky a báječný rámový systém, který může pojmout i stůl. Pokud jde o vzhled, now! vision jistě splní vaše představy – je k dispozici v osmi různých předních úpravách a třech akcentových barvách.
now! vision
Tři výšky, tři šířky polic a prostor pro cokoliv mezi tím. Vyberte si rám, namontované police a uzavřené jednotky a vytvořte si individuálně navržený bílý lak. Ať už se jedná o velkorysou knihovnu nebo minimalistickou kancelář – rámový systém zajišťuje lehkou a vzdušnou architekturu. Kombinace s Vaší now! vision Highboard nebo Lowboard poskytuje ucelené estetické schéma.

Vyberte si

Produkty v této řadě

Objevujte

Další řady

Jsme tu pro Vás

Potřebujete poradit?