Nábytek hülsta

SEDACÍ SOUPRAVY - hs 430

Sedací soupra­va hs 430 nabí­zí velké množ­ství prostoru pro ce­lou rodinu. Dí­ky kvalitním ma­teriálům má dlou­hou životnost a již na p­rvní pohled zau­jme svým moder­ní designem,e­legantním vzhle­dem. Volitelné jsou­ opěradla s in­tegrovaným pol­štářem, křeslem­. Program kom­binuje moderní styl s vel­kým komfortem­. Materiál lát­ka/kůže. Další kom­ponenty a roz­měry na poptá­ní. 

 

Cena na dotaz

Skladem u dodavatele

Poznejte hlavní přednosti

hülsta SEDACÍ SOUPRAVY - hs 430

Objevujte

Další řady

Jsme tu pro Vás

Potřebujete poradit?

Tvoříme nábytek s duší

Jsme hülsta

Ukázka hülsta

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu. KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám. Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.