Nábytek hülsta

SEDACI SOUPRAVY - hs 454

Pohovka Hülsta ny­ní nabízí měk­kou pohovku s pol­strováním s mo­dulárním rozsa­hem hs.454, kte­rý je dále vy­lepšen komfor­tem „Superior“­.Nová sofa  hs­.454 je skuteč­ný systémový pro­gram, což zna­mená, že může být kon­figurován v růz­ných variantách­. Má vždy ten pra­vý dojem, aby se per­fektně hodila jak do ro­hového městské­ho domu, tak do p­rostorného ven­kovského domu­.A díky novému „lu­xusnímu“ seda­címu komfortu na­bízí také jedi­nečný relaxač­ní zážitek. Pro­vedení látka/ků­že. Ostatní kom­ponenty a roz­měry na poptá­ní. 

Cena na dotaz

Skladem u dodavatele

Poznejte hlavní přednosti

hülsta SEDACI SOUPRAVY - hs 454

Objevujte

Další řady

Jsme tu pro Vás

Potřebujete poradit?

Tvoříme nábytek s duší

Jsme hülsta

Ukázka hülsta

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu. KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, vstupní prostory a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám. Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České Republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.