po-pá 8-16h

774 700 188

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Šatní skříň Multi-Forma II

MULTI-FORMA II – jak už název napovídá je multifunkční skříňový systém.  Ať už se jedná o nejmenší výklenek nebo prostornou ložnici, vysoké stropy nebo úkosy, šatní skříně na míru nebo šatnu, to vše dokáže tento jedinečný systém. K dispozici máte velký výběr laků, laků ve vysokém lesku, skla nebo přírodní mate­riály jako je dub či ořech. Třešničkou na drotu je vnitřní vybavení, kdy si můžete šatnu doladit různými systémy pro košile, kalhoty, kravaty a prádlo.

Modelová řada Multi-Forma II

MULTI-FORMA II – jak už název napovídá je multifunkční skříňový systém.  Ať už se jedná o nejmenší výklenek nebo prostornou ložnici, vysoké stropy nebo úkosy, šatní skříně na míru nebo šatnu to vše dokáže tento jedinečný systém.

Design a interiér skříní upravíme dle Vašich požadavků. Také z hlediska povrchů nabízí MULTI-FORMA II vše co si jen budete přát. Velký výběr laků, laků ve vysokém lesku nebo přírodních materiálů jako je dub, ořech dělá z modelové řady MULTI-FORMA II výjimečný produkt. Stejně tak jako skříň s klasickým otevíracím systémem, tak i s posuvným systémem či rohovou alternativou je možné doplnit o přídavné prvky jako je osvětlení, police, regály, vnitřní sety, držáky na kravaty nebo kalhoty či zrcadla – vnější nebo vnitřní.

MULTI FORMA II – umožňuje kombinaci se všemi programy hülsta.

Potřebujete poradit? Jsme tu pro vás!

Volejte na +420 774 700 188 nebo

nebo navštivte náš showroom.

Mám zájem o Šatní skříň Multi-Forma II. Kontaktujte mě, prosím.

Chci se zeptat na ....