po-pá 8-16h

774 700 188

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

W a Weinzettl, s.r.o.

Petr Weinzettl je majitelem sítě prodejen s německými designovými dveřmi PRÜM. Za posledních 25 let práce v tomto oboru je skutečným odborníkem. Zdálo se mu proto naprosto logické přidat do svých prodejen další vybavení interiéru a nadchnul se pro nábytek německé značky hülsta.

Německá kvalita

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu.

Nábytek hülsta

KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, předsíně a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám.

now! by hülsta

Je nábytek dostupný pro každého. Ve svých programových řadách, byť se jedná o sériově vyráběný nábytek, můžete vybírat z mnoha barev a forem.

hülsta Sofa

Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem. Hülsta sofa jsou sedačky, ktere vás udělají navždy šťastnými… a je to právě hülsta Sofa, která Vám vždy vykouzlí usměv na tváři.

Designéři navrhují pohovky, které jsou nejen moderni, ale i nadčasové. Snaží se proto věnovat maximálni péči tomu, aby byl vysledný design kvalitni a nadčasový. Všechny pohovky značky hülsta jsou vyrobeny v Německu.

Kromě toho také některé pohovky hülsta disponuji vysokou funkčností. Věříme, že funkčnost může být krásná a naopak. Výsledek je zřejmý pro každého milovníka designu – jedinečné spojení formy a funkčnosti dává našim výrobkům stylový vzhled a mimořádné pohodlí.

Naše showroomy

Katalog je skvělý, ale vidět svůj vysněný nábytek v dokonale uspořádaných a pohádkově prezentovaných reálných expozicích je ještě působivější! Přijďte navštívit naše nové showroomy v Praze, Brně a Táboře, kde budete plni dojmů a inspirace. Je možné využít poradenství včetně 3D návrhu řešení ZDARMA.

Certifikáty

Red Dot design Award

Red Dot design Award Design stolu solid byl v roce 2019 vyznamenán cenou Red Dot Award v oblasti produktový design za umělecky řemeslné zpracování a použitý přírodní materiál.

Šetrně k životnímu prostředí

Modrý anděl oficiálně potvrzuje, že výrobky hülsta jsou vyráběny s nízkým obsahem formaldehydu a těkavých organických sloučenin. Výrobky hülsta podléhají přísnému testování.

Zlaté M

Hülsta je členem sdružení německých výrobců kvality "Deutsche Möbel". Zlaté "M" se uděluje pouze výrobku, který je bezpečný, spolehlivý a zdravotně nezávadný.

5 let záruka

Hülsta zaručuje trvalou kvalitu svých výrobků. Proto všechny naše produkty zákazníkovi předáváme s plnou pětiletou zárukou.

GS certifikát

Celosvětově uznávaná „GS“ značka je pro naše zákazníky cennou pomůckou při rozhodování o koupi našich výrobků a zvyšuje důvěru našich zákazníků.

LGA – Premium product

Jsme hrdí na to, že naše produkty jsou klasifikovány „Premium Product“ německým Federálním obchodním institutem (Die LGA Landesgewerbeanstalt Bayern in Nürnberg).

Chci se zeptat na ....