O nás

O nás

W a Weinzettl, s.r.o.

Petr Weinzettl je majitelem sítě prodejen s německými designovými dveřmi PRÜM. Za posledních 25 let práce v tomto oboru je skutečným odborníkem. Zdálo se mu proto naprosto logické přidat do svých prodejen další vybavení interiéru a nadchnul se pro nábytek německé značky hülsta.
 

Historie nábytku hülsta

V roce 1940 otevřel Alois Hüls v německém Stadtlohnu tesařskou dílnu s 10 zaměstnanci. Z příjmení zakladatele (Hüls) a názvu místa (Stadtlohn) vznikl název značky hülsta. Syn zakladatele, Karl Hüls, převzal firmu v roce 1960 a přeměnil ji na nejoblíbenější značku nábytku v celém Německu. V současné době si tento kvalitní nábytek získává i příznivce na českém trhu.

 

Nábytek hülsta

KVALITA. ELEGANCE. TRADICE. se promítá do celého sortimentu nábytku hülsta. Hülsta to je nábytek pro obývací pokoje, jídelny, knihovny, pracovny, ložnice včetně postelí Boxspring, šatní skříně i šatny, předsíně a samozřejmě také nábytek pro dětský pokoj.

 

Současně je design nábytku navržen tak, aby vystihl Vaši individualitu. Materiálové a barevné kombinace umožňují navrhnout jedinečný interiér jen pro Váš domov. Programové řady lze kombinovat. Atˇ už je Vaší volbou aktuální designový trend nebo spíše konzervativnější výrobní program, vždy je vše přizpůsobeno Vašim přáním a potřebám.

 

now! by hülsta

Je nábytek dostupný pro každého. Ve svých programových řadách, byť se jedná o sériově vyráběný nábytek, můžete vybírat z mnoha barev a forem.

 

Vaši individualitu uplatníte, pokud si s námi navrhnete svůj interiér v plánovacím 3D programu, společně s kolegy na našich nových vzorkovnách v Praze, Brně, Ostravě a Táboře. Můžete si tak splnit nekonečný počet požadavků. Barvy, formy, funkce a různé velikosti mohou být sestaveny jednotlivě. Šatní skříně, postele lze uspořádat variabilně a kombinovat mezi sebou.¨
 

Hülsta Sofa

Sedací soupravy hülsta Sofa jsou vyráběny celosvětově známým výrobcem Rolf Benz a v České republice jsme jejich jediným oficiálním prodejcem.
Hülsta sofa jsou sedačky, ktere vás udělají navždy šťastnými…a je to právě hülsta Sofa, která Vám vždy vykouzlí usměv na tváři. 
Designéři navrhují pohovky, které jsou nejen moderni, ale i nadčasové. Snaží se proto věnovat maximálni péči tomu, aby byl vysledný design kvalitni a nadčasový. Všechny pohovky značky hülsta jsou vyrobeny v Německu.

 

Kromě toho také některé pohovky hülsta disponuji vysokou funkčností. Věříme, ze funkčnost může být krásná a naopak. 
Výsledek je zřejmý pro každého milovníka designu - jedinečné spojení formy a funkčnosti dává našim výrobkům stylový vzhled a mimořádné pohodlí.

 

Podívejte se na našich stránkách na hülsta sofa sedačky - váš první krok ke štěstí.

 

Certifikáty
 

Red Dot design Award

Design stolu solid byl v roce 2019 vyznamenán cenou Red Dot Award v oblasti produktový design za umělecky řemeslné zpracování a použitý přírodní materiál.

reddot
 


Jsme šetrní k životnímu prostředí:

Modrý anděl oficiálně potvrzuje, že výrobky hülsta jsou vyráběny s nízkým obsahem formaldehydu a těkavých organických sloučenin. Výrobky hülsta podléhají přísnému testování.

 

 

 

 

„Zlaté M“

Hülsta je členem sdružení německých výrobců kvality "Deutsche Möbel". Zlaté "M" se uděluje pouze výrobku, který je bezpečný, spolehlivý a zdravotně nezávadný.
 

 

 

5 let záruka

Hülsta zaručuje trvalou kvalitu svých výrobků. Proto všechny naše produkty zákazníkovi předáváme s plnou pětiletou zárukou.

 


Certifikační úřad „GS“

Celosvětově uznávaná „GS“ značka je pro naše zákazníky cennou pomůckou při rozhodování o koupi našich výrobků a zvyšuje důvěru našich zákazníků.

 


LGA – Premium product

Jsme hrdí na to, že naše produkty jsou klasifikovány „Premium Product“ německým Federálním obchodním institutem (Die LGA Landesgewerbeanstalt Bayern in Nürnberg).